Lipo, kam se podíváš

31. prosince 2010 v 21:00 | Li-Po |  Ostatní mikrovlny
Silvestrovská párty na my-mikrovlnka.blog.cz

Navazuju na článek Jméno Lipo, pohlavý valach, ve kterém jsem psal, že jsem prostřednictvím vyhledávače blog.cz našel jedny koňské stránky s mojí přezdívkou použitou jako jméno pro koně.
Ano, je to tak, zdaleka nejsem jediný Lipo nebo Li-Po v celém vesmíru. Nedávno jsem k podobnému účelu použil i vyhledávač Seznam. Ani se neptejte, kolik to našlo výsledků. Alespoň ty nejzajímavější vám dnes v tomto článku představím.


Lipo - společnost s ručením omezeným
http://www.firmy.cz/detail/301818-lipo-as-as.html - Výroba keramických a porcelánových výrobků. Vyrobím vám všem porcelánovou misku na památku, chcete?

Lipo-6
http://www.planetavyzivy.cz/lipo-6/d-69047/ - Koukám, že na hubnutí jsem opravdu výborný. Drazí dámové a páni, pokud chcete snížit hladinu tělesného tuku, neváhejte a přijďte na moje stránky, pořádná porce Lipa vám jistě prospěje.

Lipo - cukrovinky Henrych
http://www.herych-cukrovinky.cz/lipo-s8CZ - Že jsem taky bonbóny, to o sobě vím už dávno. Klidně mě ochutnejte, jsem docela dobrý.

Játra básníka Li-Po
http://recepty.yin.cz/j/jatra-basnika-li-po/ - To nejlepší na konec. Že jsem básník, to už o sobě vím, ale že si lidi vaří dokonce i moje játra, to jsem vážně netušil.

To je všechno. Zaskočte si na mne někdy do restaurace nebo do obchodu s bonbóny. Třeba při tom i zhubnete nebo vám předám tu keramickou mísu.
 


Komentáře

1 Kiwi Kiwi | Web | 31. prosince 2010 v 23:36 | Reagovat

To máš dobrý hele... :D Já jsem baculatý ptáček a ovoce. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama