Uf! Hotovo!

27. září 2010 v 18:56 | Li-Po |  Aktuální mikrovlny
Trvalo to dva dny, ale nakonec se to povedlo dokončit. Nastavování podzimního designu s několika změnami je úspěšně za mnou. A co se to tady vlastně všechno změnilo?


1. Design - To bylo to hlavní :-). Nelíbí se mi divné stíny za a nad nápisem Who is it, které byly způsobené přesouváním nápisu o několik centimetrů níž. Pokud si jich ale nevšimnete, je to jenom dobře! :-)

2. Horní menu - Na horní okraj stránky přibyla 3 tlačítka.
  • Na záhlaví už neklikejte, nic se nestane - pro přechod na hlavní stránku je tu tlačítko Domů.
  • Aktuality, které jsem v poslední době dost zanedbával, jsou nyní přístupné hned ze dvou míst - z bočního menu a nově také z horního menu. Odkazuje na ně druhé tlačítko Aktuálně. To znamená, že do nich taky budu častěji něco psát.
  • Mé oblíbené stránky a spřátelené blogy se přesunuly z bočního menu, kde byly vypsané, do samostatného článku, který je přístupný z horního menu tlačítkem Oblíbenci a přátelé.
3. SB a Oblíbené stránky - Jak už jsem říkal, přesunuly se do samostatného článku. Spřátelené blogy tam mají vlastní jednobarevný rámeček (barva byla vybírána hlavně podle toho, aby alespoň trochu ladila s ikonkou (u Lynxy* se měla podobat barvě jejího designu), i když ne ve všech případech se to povedlo), ve kterém je o příslušném blogu napsaných pár vět. Zde mne zradil formát JPG, který způsobil, že se obsah rámečků bohužel mírně rozmazal :-(.
Oblíbené stránky jsou tu vypsané podobným způsobem, jako to bylo dříve v menu.

4. Menu - Něco málo ubylo, něco málo se přestěhovalo a něco málo přibylo nebo se změnilo, všechny rozdíly dopodrobna si najděte sami, nechce se mi tu psát o každé prkotině :-).

5.Seismograf - viz samostatný článek.

6. Málem bych zapomněl - Na hlavní stránce už se nevypisuje 10 perexů, ale jen 5. A pod tím seznam dalších 5 článků (místo tří).

Toto by měl být poslední takovýto informativní článek. Ode dneška budu tyto věci řešit v Aktuálních mikrovlnách. Článek budu psát jen v případě, že se bude jednat o něco velkého.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama