I já jsem už (bohužel) znovu začala chodit do školy

25. září 2010 v 14:16 | Vlnka |  Mikrovlnka Vlnka
Nazdar!

Tak se zase ozývám, snad jste na mě nezapomněli! Začalo září a brány škol se otevřely. Podle mého osobního (nebo spíš mikrovlnkového) názoru mohly klidně zůstat zavřené! Na co je nám škola? No? Kdo odpoví, že na nic, odpověděl špatně! Něco tím přece jenom získáváme a to něco jsou ŠPATNÉ ZNÁMKY!


Nastoupila jsem na SOŠPM (Střední Odbornou Školu Pro Mikrovlnky, Li-Po se o ní zmiňoval v komentářích tady). Původně jsem si myslela, že to tam bude lepší než na ZŠ, kde jsem byla jediná mikrovlnka ve třídě a měla jsem mezi spolužáky přezdívku Krabice. Ano, tady jsem si sice našla pár kamarádů, ale zdaleka ne všechny mikrovlnky jsou ochotné se se mnou bavit, prý jsem nafoukaná. Ale já vám řeknu, jak to je! Ony samy jsou nafoukané, to jenom já jsem ta jediná nejlepší a originální!

Další věc, která mě tady dost zklamala je učivo. Je neskutečně náročné, mám spoustu předmětů - Vaření, Ohřívání, Rozmrazování, Pečení, Grilování, Nastavování teploty, Bezpečnost práce a určitě jsem ještě na něco zapoměla! A ani v jednom se mi moc nedaří! Ve Vaření už mám za sebou první aktivní zkoušení, vařila jsem brokolicovou polévku a dostala jsem tři mínus, protože prý byla nedovařená. Jak kdybych mohla za to, že brokolici nesnáším a kdybych ji v sobě nechala ještě o malou chvilku déle, asi bych se pozvracela! Byla jsem naštvaná ještě v době, kdy bylo Pečení a učila jsem se péct kuře, které jsem díky tomu, jak jsem byla rozohněná, samozřejmě spálila!

Naštěstí jsem teď už několikátý den doma a do školy nemusím. Jsem totiž nemocná. Stalo se to při Rozmrazování - byla jsem dost ospalá a pracovala jsem pomalu, a tak jsem se od zmrzlého jídla stihla nachladit.

Kdo z vás mě chce alespoň trochu povzbudit, nechť napíše do komentářů!

EDIT - Li-Po: Brzo nastavím podzimní design a s ním možná udělám i pár změn. Záleží ale na tom, jestli se mi do nich bude chtít. Na světě nenajdete línějšího tvora, než jsem já.
 


Komentáře

1 Nass Nass | Web | 25. září 2010 v 16:45 | Reagovat

Li-povi oponuju. Najdeme línějšího tvora. Třeba mě. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama