Začíná Aprílová soutěž!

1. dubna 2010 v 9:07 | Admin |  Mikrovlny zábavy ► Soutěživé mikrovlny ► Soutěže
Psal jsem o ní už včera, takže ji asi tak trochu čekáte. Více v celém článku.


Tentokrát to bude trochu jiná soutěž, než jaké tady bývají. Začalo to tak, že mi mikrovlnka Vlnka ukradla heslo, což znamená, že se tady teď bude možná i častěji objevovat. A pokračovalo to tím, že se naprosto aprílově vyřádila na jednom ze článků na tomto blogu, který (dám vám nápovědu) nebyl zveřejněn zase až tak dávno. Nějakým způsobem "zakódovala" text a udělala z něj šifru a navíc tam přidala jeden obrázek, který tam vůbec nepatří.

Vaším úkolem tedy bude najít tento článek, do komentářů (jsou moderované) napsat jméno článku, jak vypadá nebo co zobrazuje nově přidaný obrázek a taky se pokusit rozluštit alespoň 5 vět z textu článku.

  • Kdo napíše do komentářů pouze jméno článku, získá diplomek s 1 mikrovlnkou.
  • Kdo napíše kromě jména článku i to, co je namalované na novém obrázku, který do toho článku Vlnka vložila, získá diplomek se 2 mikrovlnkami.
  • Kdo napíše kromě toho, co je uvedené v předchozích dvou bodech také alespoň 5 rozluštěných vět z textu článku, získá diplomek se 3 mikrovlnkami.
A nebojte se, že "aprílový článek" nepoznáte, uvidíte, že jak ho najdete, hned si uvědomíte, že je to ten pravý.

Pokud vám něco není jasné, můžete se samozřejmě formou komentářů i ptát.

Soutěž je pouze jednodenní, začíná dnes (1.4.2010) v 9:05 a končí v 19:00 hodin.

Tak hodně štěstí! :-)
 


Komentáře

1 Nass Nass | Web | 1. dubna 2010 v 12:56

Název článku: Už 1000!
Obrázek: Mikrovlnka Vlnka volá: "APRÍL"
Rozluštěný text: Ano, je to tak. Pokud jste to ještě nepoznali z nadpisu, řeknu vám to teď: Včera kolem 8 hodin večer překonal tento blog hranici 1000 návštěv! Opravdu vám všem moc děkuju a jsem rád, že se vám tady líbí.
(Obrázek počítadla)
Mimochodem, článek s první přiloženou osmisměrkou bude podle plánu ještě dnes. A mám tu ještě jednu, pro některé možná dobrou zprávu - chystá se další soutěž, bude ale asi až za čtrnáct dní, takže si ještě musíte nějaký čas počkat.

Doufám, že to mám všechno správně! :)

2 Aneta Aneta | 1. dubna 2010 v 13:16

Článek se jmenuje Už 1000!Je tam namalovaný Apríl a věty-Ano,je to tak.Pokud jste to ještě nepoznali z nadpisu,řeknu vám to teď:Včera kolem 8 hodin večer překonal tento blog hranici 1000 návštěv!Opravdu vám všem moc děkuju a jsem rád,že se vám tady líbí.Mimochodem,článek s přiloženou osmisměrkou bude podle plánu ještě dnes.A mám tu ještě jednu,pro některé možná dobrou zprávu-chystá se další soutěž,bude ale asi až za čtrnáct dní,takže si musíte ještě nějaký čas počkat :-).

3 lffl lffl | 1. dubna 2010 v 14:26

Už 1000!
mikrovlnka vlnka říkající slovo APRÍL
1-ano je to tak
2-pokud jste to ještě nepoznali z nadpisu, řeknu vám to teď
3- včera kolem 8 hodin překonal tento blog hranici 1000 návštěv
4-opravdu vám všem moc děkuju a jsem rád že se vám tu líbí
5-a mám tu ještě jednu pro některé možná dobrou zprávu -  chystá se další  soutěž, bude ale asi až za čtrnáct dní, takže si ještě musíte nějaký čas počkat
uff. tak to je ;-)

4 justi justi | 1. dubna 2010 v 18:57

už 1000 !
mikrovlnka řiká apríl !

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama