Jak (ne)vynášet odpadky

28. února 2010 v 13:02 | Admin |  Mikrovlny zábavy ► Neobyčejně obyčejné příhody ze života
Stalo se to asi před týdnem. Odpadkový koš byl už úplně plný, protože jsem ho den předtím zapoměl vynést. A tak jsem nemohl vzít do ruky a vyhodit do popelnice jenom igelitový pytel vložený do koše, ve kterém byly odpadky, ale musel jsem koš zkrátka vzít do rukou celý - tedy i tu plastovou nádobu.


Přišel jsem k prvním popelnicím a samozřejmě byly všechny plné. Tak jsem šel k dalším, o něco vzdálenějším popelnicím, které byly taky skoro všechny plné. Naštěstí jenom skoro - jedna z nich byla plná jen na půl. Tak jsem postavil koš na zem a pořádně jsem ji otevřel, abych do ní obsah koše mohl vyklopit, ale než jsem se pro koš stačil sehnout, zase se zavřela. Tak jsem to zkusil znovu, otevřel jsem ji opravdu hodně... ale nic platné, než jsem koš zvedl ze země, zase se zavřela (na takové popelnice by asi bylo výhodné občas dávat nápis "BRANO zavírá samo"). To už jsem se trochu naštval. Do třetice jsem popelnici otevřel a v rychlosti zvedl koš a vyklopil do ní jeho obsah. Jenže jak jsem ten koš v rychlosti zvedal ze země, špatně jsem si ho chytil a při vysypávání odpadu do popelnice mi prostě a jednoduše vyklouzl z rukou a vydal se po stejné cestě jako vysypaný odpad. Automatická popelnice za tím vším učinila tečku tím, že se znovu zavřela.

Co teď? Do popelnice se mi vážně hrabat nechtělo, ale po chvíli přemýšlení jsem usoudil, že to prostě jinak nepůjde - co bych řekl doma, až by se mne zeptali, kam zmizel koš?

Detaily toho, jak jsem se dostával ke koši vám tady popisovat nebudu, řeknu jen, že v době mého počínání se popelnice opět několikrát sama od sebe zavřela a přivřela mi ruce, protože koš bylo potřeba uchopit oběma rukama, aby mi zase nevyklouzl a na držení víka popelnice mi už žádná další ruka nezbývala. Doloval jsem ho odsud asi dvě minuty a mezitím si mne (bohužel) stačilo všimnout pár sousedů, takže to byl vážně trapas, nevím, a vlastně ani nechci vědět, co si o mně mysleli, když mě viděli, hrabat se v popelnici. Skutečný důvod, proč se tam hrabu totiž samozřejmě neznali.

Ale hlavní je, že se ten koš povedlo vytáhnout! Nebo snad ne?
 


Komentáře

1 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 28. února 2010 v 18:06 | Reagovat

To je dobrý D: Ale nechtěla ybch být na tvém místě... My naštěstí bydlíme v domě a máme vlastní popelnici :)
Nedávno jsem ale byla vynést tašku do plastu, a v ruce jsem držela i klíče. A samozřejmě mi tam spadly, tak jsme je musela vytáhnout, ale naštěstí to šlo snadno :)
Většina těch vlekých popelnic se sama zavírá, a tak někdy, kdžy jdu vyhodit tříděný odpad, mi taky dělá problémy ho do nich dát...

2 Jojo Jojo | Web | 31. března 2010 v 12:34 | Reagovat

Hm, tak to nezávidím.
Musel jsi ho asi doovat dost dlouho, nesnáším tyhle popelnice, co dělíjí lidem jen naschvály. :D

3 Werika Werika | Web | 1. dubna 2010 v 7:30 | Reagovat

Ajaj, nezávidím ti to... Mně se jednou stala podobná věc, a to, že když  jsem chtěla koš vyklopit do popelnice, půlka z toho se mi vysypala na zem a v sáčku zůstala jenom trocha odpadu. Navíc foukal docela silný vítr, takže milé smetí lítalo jako splašené a já za ním, protože nejsem čuně, abych to nechala na zemi. Lidé chodící okolo se asi docela pobavili... -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama