Tornádo! Bouře! Hurikán!

13. ledna 2010 v 15:45 | Admin |  Aktuální mikrovlny
Přesněji řečeno tornádo zkoušení, bouře písemek a hurikán učení! Šprtat a šprtat a šprtat!


Tornádo už se tvářilo, že se příznivě odkloní, ale opak byl pravdou! A bouře je taky stále větší a intenzivnější! A to s sebou přináší samozřejmě i stále větší a větší hurikán! A jestli to nebude stačit a do pololetí se nepodaří známky zachránit, možná přijde i zemětřesení!

Zkrátka, píšeme jednu písemku za druhou, protože všichni učitelé narychlo dohánějí známky, aby své žáky mohli klasifikovat. Občas mám pocit, že mě ta bouře úplně strhne, že se nepostavím na nohy a že se nezvládnu na všechny testy dobře a včas připravit. Píšeme nezřídka i 4 (!) testy za den, naše třída vletěla do tornáda naplno a když nás zastihla i bouře, začala se nám z toho už točit hlava. No jo, no, musím si to přiznat, že bych ty známky mohl mít hezčí, než je mám a že by neškodilo si je trochu vylepšit. Ale! - Kde na to vzít čas? Od rána do večera se učit a vůbec si neodpočinout? Stálo by to za to? Však ona kvůli pár trojkám taky nespadne zeměkoule (i když nevím, jak by to vlastně dělala, když je kulatá a má široko daleko kolem sebe vesmír :))! Jenomže vysvětlujte to jiným, například zrovna některým rodičům (ti mí jsou naštěstí docela rozumní), kteří už dávno zapomněli, jak se kdysi cítili oni, když před sebou měli takovou pololetní kanonádu.

Tak tedy přejdu k tomu, co jsem chtěl tak trochu sdělit: Je vysoce pravděpodobné, že až do doby, než se uzavřou známky, budu na tento blog a možná vůbec na internet chodit asi jen jednou denně, jestli vůbec :(. A tak sem už nebudou třeba i dvakrát denně přibývat nové články. Ona totiž ta zeměkoule sice nespadne, ale za to, abych si ty známky ještě zhoršil tím, že se nebudu dostatečně připravovat, a pak u nás doma bylo zemětřesení, mi to taky nestojí. Ale nebojte, neumře to tady, vždycky, když budu mít čas, napíšu sem .

PS: Taky u vás řádí tornádo? Bouře? Hurikán? Obáváte se domácího zemětřesení? Napište do komentářů .
 


Komentáře

1 Naty Naty | Web | 13. ledna 2010 v 17:00 | Reagovat

U nás také řádí ve škole tornáda, bouře a hurikány... :-D Nějak tak podobně... :-)

2 Kitty Kitty | Web | 13. ledna 2010 v 18:00 | Reagovat

Řádí, řádí. Ale já na to kašlu, dost :-D Ono už se to stejně nevylepší a horší to už nebude (ne, že by nemohlo). Jsem v pohodě, ale jen dočasně. Země se už podezřele natřásá...

3 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 13. ledna 2010 v 20:04 | Reagovat

Já mám to štěstí, že mě profesoři většinou vyzkouší už ze začátku roku, a pak mám pár měsíců klid. Ale smůla je v tom, že je to tím pádem většinou nedobrovolně a nejsem moc naučená, což je dost nefér. A někoho ani nevyzkouší vůbec... A pak mám kvůli tomu zkoušení i o stupeň horší známku.
Dřív jsme měli jednu profesorku, která třeba třikrát za pololetí zkoušela vždycky první čtzři nebo tři ze začátku abecedy, a zkoušela pěkně hnusně. Já měla tu smůlu, že jsem třetí v abecedě, takže jsem se za chvíli cítila na židli u katedry skoro jako doma. Ale někoho ta profesorka zkoušela třeba jenom jednou za dva roky... Ale ty zkoušení u ní byly vážně nefér. Byla schopná dát někomu jedničku za to samé, ya co dala jinému za pět. Vážně!

4 Li-Po Li-Po | Web | 14. ledna 2010 v 14:06 | Reagovat

[3]: To snad není možný! Takovou profesorku bych nechtěl. Měli jste právo si na ni stěžovat.

5 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 15. ledna 2010 v 18:33 | Reagovat

[4]: Však my si na ní stěžovali, ale bylo to na houby. Časem jsme si na ní tak trochu zvykli, ale před biologií byli všichni hrozně nervózní, ještě teď si to pamatuju. Naštěstí jsme se s Olivou a Rybičkou snažily se uklidnit a rozesmát. Před pár dny mi jedna spolužačka řekla, že nás vůbec nechápala-všichni byli rozklepaní, a my se tam ve svém koutku třídy smály. Smály jsme se, ale uvnitř jsme se taky klepaly strachy :)
Ale i letos máme jednu takovou hroznou profesorku-fyzikářku. Vždycky nám nadiktuje nějakou látku (nadiktuje, nevysvětlí), nikdo to nepochopí. Pak nám řekne, ať se na něco zeptáme, říká nám to pořád dokola, až se někdo osmělí a zeptá se jí... A v tu chvíli na něj ona začne řvát, že co na tom nechápe, atd. Nedávno tak hrozně řvala na jednu holku, až se tam rozbrečela...
Ale zase ostatní profesoři u nás jsou docela fajn, v některých hodinách se člověk krásně prospí, v jiných vyblbne, zasměje... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama