Mikrovlnka přišla na svět

20. prosince 2009 v 18:00 | Admin |  Aktuální mikrovlny
Jednoho dne v prosinci, konkrétně 20.12.2009 si lidé v továrně, ve které vyráběli mikrovlnky, řekli, že vyrobí měco, co ještě žádná továrna na mikrovlnky nevyrobila - a sice - viruální mikrovlnku!
Už už se zdálo, že se jim to skutečně povede, ale najednou téměř dokončená virtuální mikrovlnka ožila a skočila na internet.

A jak to bylo doopravdy?

Skutečný příběh začal už mnohem, mnohem dřív, kdybychom šli až do důsledků, začal už v době Velkého třesku, ale nám bude stačit, když se vrátíme zhruba do začátku prosince. Svůj starý blog jsem hodně zanedbával, zdál se mi jednotvárný, nijak moc zajímavý a články jsem přidával zhruba jednou za uherský rok. A tak jsem začal přemýšlet o tom, že si založím nový blog. Stále se ale nedostavoval hlavní nápad, myšlenka, něco pro zpestření blogu, aby se opět nestal tak jednotvárným, jako ten můj předchozí. Až teď, 20.12.2009, kdy jsem si ohříval čaj (v mikrovlnce!!!), jsem ten nápad konečně dostal. A protože se mi zdál docela dobrý, řekl jsem si, že to zkusím.

A tak přišla na svět virtuální mikrovlnná trouba my-mikrovlnka.blog.cz.

Budu se snažit, aby sem co nejčastěji přibývaly nové mikrovlny - čili moje vtipné příhody, moje názory, ankety, ale i neosobní, nýbrž kolektivní názory a konečně, asi tak v 0,000001%, také věci, které se dají číst :).

Příjemnou zábavu!

 


Komentáře

1 Týna Týna | Web | 18. června 2011 v 10:40 | Reagovat

Inspirace přichází nečekaně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama