Jar

22. prosince 2009 v 16:43 | Admin |  Mikrovlny zábavy ► Neobyčejně obyčejné příhody ze života
Tyto mikrovlny pocházejí z letošního léta. Možná, že když se to vypráví, nezdá se to zase tak směšné, ale v momentě, kdy se to stalo, se nejméně půl hodiny nemohli přestat chechtat. Kdo? Moje máma a náš soused.


Bydlíme v paneláku, a tak se občas stane, že dostaneme společný úklid chodeb, protože se na něm všichni pravidelně střídáme - vždycky po týdnu. A před námi ho obvykle mívají naši sousedé, kteří bydlí ve stejném patře, hned vedle nás. Ten den byla zrovna neděle a už byl večer, když na nás soused zazvonil, prohodil pár slov s mámou, která mu šla otevřít a předal jí klíč od úklidové místnosti.
Za 10 minut ale soused zvonil zase - prý si v úklidové mistnosti zapoměl úplně nový, před pár hodinami otevřený Jar (pro ty z vás, kteří nevíte, co je to Jar, je to mycí prostředek, který účinkuje Jasně A Rychle). A tak chtěl, abychom mu klíče znovu na chvíli vrátili, že si pro něj dojde a pak nám je zase vrátí.
Za dalších 5 minut byl soused zpátky i se svým Jarem. Úplně normálně si spolu vyměnili Jar a klíče a soused byl připraven odejít. Tedy - bylo by to normální, kdyby svůj právě donesený Jar nedal omylem do rukou mé mámě a sám si znovu nevzal k sobě klíče od úklidové místnosti!
Došlo jim to asi o 10 vteřin později. Nedovedete si představit, jak se chechtali. A jak dlouho! Jak jsem říkal, nejméně půl hodiny. A když se po této příhodě někdy na chodbě potkali, stačilo, aby se na sebe podívali a hned se znovu začali smát. Vydrželo jim to skoro měsíc.

Povedla se vám taky někdy takováhle nechtěná výměna?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama